Bulgarian
Careers page header image

ОФИС СЪТРУДНИК/РЕЦЕПЦИЯ

За офиса ни в гр. София търсим комуникативна, организирана и отговорна личност за позицията ОФИС СЪТРУДНИК/РЕЦЕПЦИЯ.

Подходящият кандидат трябва да е енергична личност, която влага ентусиазъм в работата си и притежава комуникативност и способност да се изразява отлично както устно, така и писмено.

Отговорности:

  • Приема телефонни обаждания и съобщения и ги насочва към съответните служители;
  • Приема, завежда и разпределя по адресати и предназначение входящата кореспонденция;
  • Извежда изходящата кореспонденция и организира изпращането й;
  • Насочва към съответните служители получените факс съобщения. Изпраща факс съобщения;
  • Организира командировки в страната и чужбина;
  • Поддържа делата за документите, които се съхраняват в деловодството – входяща и изходяща кореспонденция, договори, оферти;
  • Спазва изискванията за водене на деловодството, архивите и за оформяне на документацията съгласно нормативните изисквания.

Изисквания:

  • Средно или висше образование;
  • Спазване конфиденциалността при работа с поверителна информация и документи
  • Много добро владеене на английски език;
  • Много добра компютърна грамотност – Word, Excel, Internet, Outlook;
  • Отлични комуникативни умения и добра езикова култура;
  • Организационни способности и умения за работа в екип;
  • Коректност и изпълнителност;
  • Приветливост и учтивост.

Ние Ви предлагаме:

  • Възнаграждение съобразено с отговорностите за длъжността;
  • Сигурност и стабилност на работното място;
  • Добра социална среда и условия на труд;
  • Обучение по работния процес.

Ако проявявате интерес към предложената позиция и отговаряте на посочените изисквания, можете да ни изпратите Ваша актуална автобиография и мотивационно писмо на e-mail адрес: jobs@evolink.com. Моля посочете референтния номер на обявата EVL-OM-2015-10 в subject на имейла.